© 2026 Naš čas, d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Najnovejše

  • 24. jun 2021

  • 13:22
    gorenje_rokomet
    Rokometaši že izžrebali novo sezono

    Rokometni klubi lige NLB so se včeraj zbrali na prvi seji po majskem zaključku sezone 2020/21 in opravili žreb parov za sezono 2021/22. Ples kroglic je določil, da se bosta že v uvodnem krogu pomerila najboljša iz minule sezone – podprvak Trimo Trebnje in prvak Gorenje Velenje.

    09:40
    bose-noge
    Z bosimi nogami na pohod  

    Celje – To je bil eden osrednjih izzivov tradicionalnega športnega dne Frajerji migamo na Srednji šoli za storitvene dejavnosti in logistiko ŠC Celje.


    © 2026 Naš čas, d.o.o.

    Vse pravice pridržane.