Na Gorici so praznovali
Dan športa, zabave in druženja za vse generacije
V KS Gorica so v sodelovanju z MO Velenje pripravili krajevni praznik, ki je bil posvečen športnim aktivnostim in druženju. Najmlajši so bili navdušeni nad športnimi igrami, nekoliko starejši pa nad štrbunkom, pikadom ter tudi turnirjem v košarki 3x3 za pokal KS Gorica. Krajane je obiskal župan Peter Dermol, ki z družino prav tako živi na Gorici, in jim obenem čestital ob uspešni izvedbi praznika, v nagovoru pa poudaril pomen povezovanja lokalne skupnosti, prostovoljstva in aktivnega preživljanja prostega časa. »Za nami je čudovit dan, poln športnega duha, dobre volje, druženja in nepozabnih trenutkov. Iskrena hvala vsem tekmovalcem, navijačem, prostovoljcem in obiskovalcem, ki ste s svojo prisotnostjo in energijo prispevali k uspešni izvedbi športnih iger naše krajevne skupnosti. Posebna zahvala gre vsem, ki ste pomagali pri organizaciji in izvedbi dogodka ter namenili svoj čas, trud in podporo,« sklenejo v KS Gorica.