12:25
Župan čestital velenjskim športnikom
Velenje – Včeraj je MO Velenje v sodelovanju s Športno zvezo Velenje v Vili Bianci pripravila sprejem za športnice in športnike, ki so se udeležili tekmovanj v letu 2020. Priznanja so podelili v naslednjih kategorijah: v kadetski, mladinski in članski kategoriji, za športne dosežke in jubilejna priznanja za posameznike za delo v športu.