Komunalno podjetje Velenje je letošnji redni remont sistema daljinskega ogrevanja začelo terminsko in organizacijsko enako kot lansko leto, kar pomeni, da niso določili vnaprej znanega datuma za izvedbo vseh del in da bo dobava toplote prekinjena le občasno, na posameznih oskrbovalnih območjih.