© 2026 Naš čas, d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Najnovejše

  • 22. maj 2021

  • 22:18
    nogomet-smartno10
    Šmartno izpadlo, Rudar spet poražen

    Šmartno ob Paki, Velenje – Nogometaši v 2. slovenski ligi so odigrali še zadnji, 22. krog sezone 2020/21. Prvak in novi prvoligaš je bil odločen že prej, to je Kalcer Radomlje, prav tako je bilo jasno, da bo v kvalifikacijah za prvo ligo igrala Krka ter da so v 3. ligo izpadla Brda. Danes se jim je v nižjem rangu tekmovanja pridružilo še Šmartno 1928. Šmartno je danes v neposrednem boju za obstanek igralo proti Dravi in izgubilo z 0:1. V skupini za prvaka e Nafta  v Velenju zmagala z 2:1.


    © 2026 Naš čas, d.o.o.

    Vse pravice pridržane.