© 2026 Naš čas, d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Najnovejše

  • 6. mar 2021

  • 21:31
    rokomet-zoga

    Gorenje se je utrdilo na drugem mestu

    Velenje – Rokometaši velenjskega Gorenja so na današnji tekmi 19. kroga lige NLB premagali trebanjski Trimo s 30:27 (13:12). Velenjčani so na osrednji tekmi 19. kroga v svoji Rdeči dvorani na kolena položili Trebanjce. Drugouvrščeni rokometaši iz Šaleške doline imajo zdaj štiri točke pred njimi, za vodilnimi Celjani, ki bodo v nedeljo gostili Ormožane, pa zaostajajo trenutno za eno točko. Tekma je bila ves čas zelo napeta in šele po rezultatu (16:16), so gostitelji naredili delni izid 3:0 in si priigrali do tedaj najvišje vodstvo na tekmi (19:16). Izbranci domačega trenerja Zorana Jovičića so imeli  v nadaljevanju vse niti igre v svojih rokah. V 45. minuti je njihova prednost znašala pet golov (23:18), v prelomnih trenutkih dvoboja pa niso popustili in so s preudarno predstavo odbili vse napade gostov in dosegli petnajsto zmago v tej sezoni. V velenjski ekipi sta bila najbolj učinkovita Miha in Aleks Kavčič. Velenjska ekipa bo v prihodnjem krogu, 20. marca, gostovala v Ormožu.


    © 2026 Naš čas, d.o.o.

    Vse pravice pridržane.