Na majski seji so svetnice in svetniki sprejeli pravilnik, da bo na kritičnih točkah po mestu (Sončni park, okolica gimnazije, prireditveni oder in prostor, centralno otroško igrišče s podhodom in Titov trg) koncesionar tudi ob nedeljah in praznikih pobiral odpadke.