© 2026 Naš čas, d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Najnovejše

  • 27. maj 2021

  • 17:26
    deratizacija
    Dokončali deratizacijo v Šaleški dolini

    Komunalno podjetje Velenje je od marca pa do prejšnjega tedna na področju Mestne občine Velenje ter občin Šoštanj in Šmartno ob Paki opravilo redno spomladansko deratizacijo javnega kanalizacijskega omrežja in sistema daljinskega ogrevanja s pripadajočimi objekti.

    14:38
    recite-zivijo
    Julius Meinl vabi v kavarne

    Med 1. in 6. junijem bo tudi v Sloveniji potekala globalna pobuda “Recite živjo”, katere cilj je z majhnim prijaznim dejanjem omiliti posledice v pandemičnem letu izgubljenih družabnih trenutkov.

    05:31
    rk-gorenje-vs-mrk-krka6922
    Velenjčani četrtič državni prvaki

    Novo mesto – Rokometaši velenjskega Gorenja so po zmagi v Novem mestu na zaostali tekmi 22. kroga z 28:22 (14:9) osvojili naslov državnih prvakov v sezoni 2020/21. Velenjska ekipa je četrtič slavila v državnem prvenstvu, najboljša je bila tudi v sezonah 2008/09, 2011/12 in 2012/13. Velenjska ekipa je končala vladavino Celja Pivovarne Laško, ki je neprekinjeno trajala od sezone 2013/14. Z zmagoslavjem v dolenjski prestolnici je potrdila naslov državnega prvaka v sezoni 2020/21, na večni lestvici pa se s četrtim končnim zmagoslavjem utrdila na drugem mestu.


    © 2026 Naš čas, d.o.o.

    Vse pravice pridržane.